Məzmuna keç
Oyun bitdi
Aberdin
0-0Fasilə 0-0
ST Johnstone

Aberdin - ST Johnstone: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 9 qarşılaşma

4

Aberdin · Qalibiyyət

4

Heç-heçə

1

ST Johnstone · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 23 iyul 2011
Tur
1
Stadion
Pittodrie Stadium (Aberdeen)

Aberdin - ST Johnstone: oyunun icmalı

Premyerşip, 23 iyul 2011: Aberdin 0-0 ST Johnstone. Komandalar xalları bölüşüb. Görüş 1-ci tur çərçivəsində keçirilib. Komandaların heç biri qol vura bilməyib.

Görüşə Pittodrie Stadium (Aberdeen) ev sahibliyi edib.

Aberdin və ST Johnstone komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Aberdin - ST Johnstone: suallar və cavablar

Aberdin - ST Johnstone oyununun hesabı neçə oldu?

Oyun 0-0 hesablı heç-heçə ilə bitib.

Aberdin - ST Johnstone oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyunun keçirildiyi stadion: Pittodrie Stadium (Aberdeen).

Premyerşip üzrə digər oyunlar