Məzmuna keç
Oyun bitdi
ADT
0-1Fasilə 0-1
Alianza Lima

ADT - Alianza Lima: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. Jesús CastilloSarı vərəqə16′
  2. Mateo AntoniSarı vərəqə22′
  3. E. CastilloAsist: E. Pavez29′
  4. A. GutierrezA. Ojeda46′
  5. L. E. Benites VargasJ. Guivin Tanta46′
  6. J. AlvinoA. Rodriguez59′
  7. Jhair SotoSarı vərəqə61′
  8. L. RamosF. Girotti71′
  9. L. GomezS. Garcia73′
  10. E. CastilloG. Gentile78′
  11. L. PerezN. Rengifo87′
  12. J. VelezJ. Estrada89′
  13. Aldair RodriguezSarı vərəqə90′

Forma

ADTMHQMH
Alianza LimaMQHQQ

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 10 qarşılaşma

3

ADT · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

4

Alianza Lima · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
çərşənbə, 15 aprel 2026
Tur
10
Stadion
Estadio Union Tarma, Tarma
Hakim
A. Menendez

ADT - Alianza Lima: oyunun icmalı

Alianza Lima Primera División çərçivəsində 15 aprel 2026 tarixində keçirilən oyunda ADT komandasına 1-0 hesabı ilə qalib gəlib. Komandalar fasiləyə 0-1 hesabı ilə yollanıb.

Alianza Lima komandasının qolları: E. Castillo 29'. ADT bu görüşə 5 oyunda 1 qələbə, 2 heç-heçə və 2 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Oyuna qədər Alianza Lima komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 3 qələbə, 1 heç-heçə, 1 məğlubiyyət. Bu oyundan əvvəlki son 8 qarşılıqlı oyun: ADT - 3 qələbə, Alianza Lima - 2 qələbə, heç-heçə - 3. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 17 avqust 2025 tarixində keçirilmişdi: Alianza Lima 3-1 ADT. Topa sahiblik: 80% - 20%, üstünlük ADT tərəfində olub. Qapı çərçivəsinə zərbələr: 1 - 4. Görüşə Estadio Union Tarma (Tarma) ev sahibliyi edib.

ADT - Alianza Lima oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

ADT - Alianza Lima: suallar və cavablar

ADT - Alianza Lima oyununun hesabı neçə oldu?

Alianza Lima bu oyunda ADT komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

ADT - Alianza Lima oyununda kimlər fərqləndi?

Qolların müəllifləri: Alianza Lima: E. Castillo 29'.

ADT - Alianza Lima oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Tarma şəhərində keçirilib, stadion: Estadio Union Tarma.

ADT və Alianza Lima arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 8 qarşılıqlı oyunda ADT 3, Alianza Lima 2 dəfə qalib gəlmişdi, 3 oyun heç-heçə bitmişdi.

Primera División üzrə digər oyunlar