Məzmuna keç
Oyun bitdi
Ayaks
0-0Fasilə 0-0
Qo Ehed İqls

Ayaks - Qo Ehed İqls: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. Lisandro MartínezSarı vərəqə42′
  2. Edson ÁlvarezSarı vərəqə49′
  3. G. BotosCardona62′
  4. E. ÁlvarezR. Gravenberch63′
  5. M. KudusM. Daramy63′
  6. J. TimberP. Schuurs70′
  7. AntonyDavid Neres81′
  8. D. KlaassenDanilo82′
  9. Iñigo CórdobaI. Lidberg83′
  10. Boyd LucassenSarı vərəqə90′

Son 10 qarşılaşma

2

Ayaks · Qalibiyyət

7

Heç-heçə

1

Qo Ehed İqls · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1AZ Alkmaar7+1219
2Feyenoord7+1817
4Twente7+816
5Ayaks7+1214
6Fortuna Sittard7-113
8Groningen7+211
9Qo Ehed İqls7+210
10Heerenveen7+29

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 7 noyabr 2021
Tur
12
Stadion
Johan Cruijff Arena, Amsterdam
Hakim
R. Dieperink

Ayaks - Qo Ehed İqls: oyunun icmalı

Ayaks və Qo Ehed İqls 7 noyabr 2021 tarixində Erediviziya çərçivəsində 0-0 hesabı ilə heç-heçə edib. Görüş 12-ci tur çərçivəsində keçirilib. Komandaların heç biri qol vura bilməyib.

Topa sahiblik: 76% - 24%, üstünlük Ayaks tərəfində olub. Qapı çərçivəsinə zərbələr: 5 - 2. Görüşə Johan Cruijff Arena (Amsterdam) ev sahibliyi edib.

okscores saytında Ayaks - Qo Ehed İqls oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

Ayaks - Qo Ehed İqls: suallar və cavablar

Ayaks - Qo Ehed İqls oyununun hesabı neçə oldu?

Oyun 0-0 hesablı heç-heçə ilə bitib.

Ayaks - Qo Ehed İqls oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Amsterdam şəhərində keçirilib, stadion: Johan Cruijff Arena.

Erediviziya üzrə digər oyunlar