Məzmuna keç
Oyun bitdi
Atalanta U20
0-0Fasilə 0-0
Inter U20

Atalanta U20 - Inter U20: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

Atalanta U20HQQH
Inter U20HMHHQ

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 2 qarşılaşma

0

Atalanta U20 · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

0

Inter U20 · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1Inter U205+1013
2Parma U205+611
19Juventus U205-33
20Atalanta U205-63

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 21 sentyabr 2025
Tur
5
Stadion
Stadio Carillo Pesenti Pigna, Alzano Lombardo

Atalanta U20 - Inter U20: oyunun icmalı

Campionato Primavera - 1 çərçivəsində 21 sentyabr 2025 tarixində keçirilən Atalanta U20 - Inter U20 oyunu 0-0 hesabı ilə başa çatıb. Oyun qolsuz heç-heçə ilə bitib.

Oyuna qədər Atalanta U20 komandasının son 4 görüşdəki göstəricisi belə idi: 2 qələbə, 2 heç-heçə, 0 məğlubiyyət. Inter U20 bu görüşə 5 oyunda 1 qələbə, 3 heç-heçə və 1 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Oyun Alzano Lombardo şəhərində keçirilib, stadion: Stadio Carillo Pesenti Pigna.

Atalanta U20 və Inter U20 komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Atalanta U20 - Inter U20: suallar və cavablar

Atalanta U20 - Inter U20 oyunu necə bitdi?

Oyun 0-0 hesablı heç-heçə ilə bitib.

Atalanta U20 - Inter U20 oyunu harada keçirilib?

Oyun Alzano Lombardo şəhərində keçirilib, stadion: Stadio Carillo Pesenti Pigna.

Campionato Primavera - 1 üzrə digər oyunlar