Məzmuna keç
Oyun bitdi
Braintree
0-1Fasilə 0-0
Welling United

Braintree - Welling United: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 10 qarşılaşma

4

Braintree · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

3

Welling United · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
çərşənbə axşamı, 25 noyabr 2014
Tur
27
Stadion
The Amlin Stadium, Braintree, Essex

Braintree - Welling United: oyunun icmalı

National League, 25 noyabr 2014: Welling United 1-0 Braintree. Oyunun qalibi: Welling United. Görüş 27-ci tur çərçivəsində keçirilib. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Görüşə The Amlin Stadium (Braintree, Essex) ev sahibliyi edib.

okscores saytında Braintree - Welling United oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

Braintree - Welling United: suallar və cavablar

Braintree - Welling United oyununun hesabı neçə oldu?

Welling United bu oyunda Braintree komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Braintree - Welling United oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Braintree, Essex şəhərində keçirilib, stadion: The Amlin Stadium.

National League üzrə digər oyunlar