Məzmuna keç
Oyun bitdi
Budaörs
2-1Fasilə 1-1
SC Sopron

Budaörs - SC Sopron: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. M. SajbanQol27′
  2. T. SzaboPenalti40′
  3. M. SajbanQol59′

Son 6 qarşılaşma

1

Budaörs · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

2

SC Sopron · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 9 sentyabr 2023
Tur
7
Stadion
Árok utcai pálya, Budaörs

Budaörs - SC Sopron: oyunun icmalı

NB III - Northwest, 9 sentyabr 2023: Budaörs 2-1 SC Sopron. Oyunun qalibi: Budaörs. İlk hissənin hesabı: 1-1.

Hesabı 27-ci dəqiqədə M. Sajban açıb. Budaörs heyətində fərqlənənlər: M. Sajban 27', 59'. SC Sopron heyətində fərqlənənlər: T. Szabo 40' (pen.). Oyun Budaörs şəhərində keçirilib, stadion: Árok utcai pálya.

okscores saytında Budaörs - SC Sopron oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

Budaörs - SC Sopron: suallar və cavablar

Budaörs - SC Sopron oyunu necə bitdi?

Budaörs bu oyunda SC Sopron komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Budaörs - SC Sopron oyunu harada keçirilib?

Oyun Budaörs şəhərində keçirilib, stadion: Árok utcai pálya.

Budaörs - SC Sopron oyununda qolları kim vurdu?

Qolların müəllifləri: Budaörs: M. Sajban 27', 59'; SC Sopron: T. Szabo 40' (pen.).

NB III - Northwest üzrə digər oyunlar