Məzmuna keç
Oyun bitdi
Seltik
2-0Fasilə 2-0
Ross County

Seltik - Ross County: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

12

Seltik · Qalibiyyət

0

Heç-heçə

0

Ross County · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 1 avqust 2015
Tur
1
Stadion
Celtic Park, Glasgow
Hakim
William Collum, Scotland

Seltik - Ross County: oyunun icmalı

Seltik 1 avqust 2015 tarixində Premyerşip çərçivəsində Ross County komandasını 2-0 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 2-0.

Oyun Glasgow şəhərində keçirilib, stadion: Celtic Park.

Seltik - Ross County oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Seltik - Ross County: suallar və cavablar

Seltik - Ross County oyunu necə bitdi?

Seltik bu oyunda Ross County komandasını 2-0 hesabı ilə məğlub edib.

Seltik - Ross County oyunu harada keçirilib?

Oyun Glasgow şəhərində keçirilib, stadion: Celtic Park.