Məzmuna keç
Oyun bitdi
Danubio
1-0Fasilə 0-0
Atletico Torque

Danubio - Atletico Torque: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

4

Danubio · Qalibiyyət

4

Heç-heçə

4

Atletico Torque · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
cümə, 16 iyun 2023
Tur
2
Stadion
Estadio Jardines del Hipódromo, Montevideo
Hakim
C. Ferreyra

Danubio - Atletico Torque: oyunun icmalı

Primera División, 16 iyun 2023: Danubio 1-0 Atletico Torque. Oyunun qalibi: Danubio. Görüş 2-ci tur çərçivəsində keçirilib. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Bu oyundan əvvəlki son 4 qarşılıqlı oyun: Danubio - 1 qələbə, Atletico Torque - 1 qələbə, heç-heçə - 2. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 6 fevral 2023 tarixində keçirilmişdi: Atletico Torque 1-1 Danubio. Görüşə Estadio Jardines del Hipódromo (Montevideo) ev sahibliyi edib.

Danubio və Atletico Torque komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Danubio - Atletico Torque: suallar və cavablar

Danubio - Atletico Torque oyununun hesabı neçə oldu?

Danubio bu oyunda Atletico Torque komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Danubio - Atletico Torque oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Montevideo şəhərində keçirilib, stadion: Estadio Jardines del Hipódromo.

Danubio və Atletico Torque arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 4 qarşılıqlı oyunda Danubio 1, Atletico Torque 1 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi.