Məzmuna keç
Oyun bitdi
Doncaster
4-0Fasilə 2-0
Accrington ST

Doncaster - Accrington ST: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 11 qarşılaşma

6

Doncaster · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

3

Accrington ST · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 13 aprel 2024
Tur
44
Stadion
Eco-Power Stadium, Doncaster, South Yorkshire
Hakim
R. Joyce

Doncaster - Accrington ST: oyunun icmalı

Doncaster League Two çərçivəsində 13 aprel 2024 tarixində keçirilən oyunda Accrington ST komandasına 4-0 hesabı ilə qalib gəlib. İlk hissənin hesabı: 2-0.

Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılaşmada Doncaster 2, Accrington ST 3 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 9 dekabr 2023 tarixində qarşılaşmışdı: Accrington ST 0-0 Doncaster. Oyun Doncaster, South Yorkshire şəhərində keçirilib, stadion: Eco-Power Stadium.

Doncaster - Accrington ST oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Doncaster - Accrington ST: suallar və cavablar

Doncaster - Accrington ST oyunu necə bitdi?

Doncaster bu oyunda Accrington ST komandasını 4-0 hesabı ilə məğlub edib.

Doncaster və Accrington ST arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılıqlı oyunda Doncaster 2, Accrington ST 3 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi.

Doncaster - Accrington ST oyunu harada keçirilib?

Oyun Doncaster, South Yorkshire şəhərində keçirilib, stadion: Eco-Power Stadium.

League Two üzrə digər oyunlar