Məzmuna keç
Oyun bitdi
Enna
1-2Fasilə 0-2
AC Palermo

Enna - AC Palermo: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

EnnaQMQMH
AC PalermoQHQQM

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 3 qarşılaşma

0

Enna · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

2

AC Palermo · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
cümə axşamı, 5 mart 2026
Tur
24
Stadion
Stadio Generale Gaeta, Enna

Enna - AC Palermo: oyunun icmalı

AC Palermo Serie D - Girone I çərçivəsində 5 mart 2026 tarixində keçirilən oyunda Enna komandasına 2-1 hesabı ilə qalib gəlib. Komandalar fasiləyə 0-2 hesabı ilə yollanıb.

Enna bu görüşə 5 oyunda 2 qələbə, 1 heç-heçə və 2 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Oyuna qədər AC Palermo komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 3 qələbə, 1 heç-heçə, 1 məğlubiyyət. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 12 oktyabr 2025 tarixində keçirilmişdi: AC Palermo 2-2 Enna. Görüşə Stadio Generale Gaeta (Enna) ev sahibliyi edib.

Enna - AC Palermo oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Enna - AC Palermo: suallar və cavablar

Enna - AC Palermo oyununun hesabı neçə oldu?

AC Palermo bu oyunda Enna komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Enna - AC Palermo oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Enna şəhərində keçirilib, stadion: Stadio Generale Gaeta.

Serie D - Girone I üzrə digər oyunlar