Məzmuna keç
Oyun bitdi
Fuenlabrada
1-2Fasilə 0-0
CD Coria

Fuenlabrada - CD Coria: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

FuenlabradaHHHMQ
CD CoriaHHHHQ

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 2 qarşılaşma

0

Fuenlabrada · Qalibiyyət

0

Heç-heçə

2

CD Coria · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 17 yanvar 2026
Tur
19
Stadion
Estadio Fernando Torres, Fuenlabrada

Fuenlabrada - CD Coria: oyunun icmalı

CD Coria Segunda División RFEF - Group 5 çərçivəsində 17 yanvar 2026 tarixində keçirilən oyunda Fuenlabrada komandasına 2-1 hesabı ilə qalib gəlib. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Fuenlabrada bu görüşə 5 oyunda 1 qələbə, 3 heç-heçə və 1 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Oyuna qədər CD Coria komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 1 qələbə, 4 heç-heçə, 0 məğlubiyyət. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 19 oktyabr 2025 tarixində keçirilmişdi: CD Coria 2-0 Fuenlabrada. Görüşə Estadio Fernando Torres (Fuenlabrada) ev sahibliyi edib.

Fuenlabrada - CD Coria oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Fuenlabrada - CD Coria: suallar və cavablar

Fuenlabrada - CD Coria oyununun hesabı neçə oldu?

CD Coria bu oyunda Fuenlabrada komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Fuenlabrada - CD Coria oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Fuenlabrada şəhərində keçirilib, stadion: Estadio Fernando Torres.

Segunda División RFEF - Group 5 üzrə digər oyunlar