Məzmuna keç
Oyun bitdi
Jirona
1-2Fasilə 1-1
Rayo Vayekano

Jirona - Rayo Vayekano: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. JuanpeSarı vərəqə18′
  2. Alejandro CatenaSarı vərəqə26′
  3. Mario SuárezSarı vərəqə26′
  4. B. EspinosaAsist: Borja García26′
  5. Pol LozanoSarı vərəqə45+1′
  6. Sergi GuardiolaQol45+1′
  7. Sergi GuardiolaQol48′
  8. Borja GarcíaSamuel Sáiz58′
  9. N. BustosC. Stuani58′
  10. Óscar ValentínSarı vərəqə69′
  11. Óscar ValentínÓ. Trejo74′
  12. BebéAndrés Martín74′
  13. JuanpePablo Moreno77′
  14. I. KebeGabriel Martínez77′
  15. Arnau MartinezSarı vərəqə79′
  16. Sergi GuardiolaR. Falcao81′
  17. Pablo MorenoSarı vərəqə90+7′
  18. Gabriel MartínezQırmızı vərəqə90+8′
  19. Óscar TrejoSarı vərəqə90+7′
  20. Santi ComesañaSarı vərəqə90+6′
  21. Isi PalazónSarı vərəqə90+4′

Son 12 qarşılaşma

4

Jirona · Qalibiyyət

4

Heç-heçə

4

Rayo Vayekano · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 15 yanvar 2022
Tur
Round of 16
Stadion
Estadi Municipal de Montilivi, Girona
Hakim
Adrián Cordero

Jirona - Rayo Vayekano: oyunun icmalı

Kral Kuboku, 15 yanvar 2022: Rayo Vayekano 2-1 Jirona. Oyunun qalibi: Rayo Vayekano. Görüş 16-cı tur çərçivəsində keçirilib. Komandalar fasiləyə 1-1 hesabı ilə yollanıb. Rayo Vayekano oyunun gedişində geridə idi, amma hesabı öz xeyrinə çevirib.

İlk qolu B. Espinosa 26-cı dəqiqədə vurub. Jirona komandasının qolları: B. Espinosa 26'. Rayo Vayekano komandasının qolları: Sergi Guardiola 45+1', 48'. Meydandan qovulanlar: Gabriel Martínez 90+8'. Bu oyundan əvvəlki son 2 qarşılıqlı oyun: Jirona - 1 qələbə, Rayo Vayekano - 1 qələbə, heç-heçə - 0. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 20 iyun 2021 tarixində keçirilmişdi: Jirona 0-2 Rayo Vayekano. Topa sahiblik: 47% - 53%, üstünlük Rayo Vayekano tərəfində olub. Qapı çərçivəsinə zərbələr: 5 - 7. Görüşə Estadi Municipal de Montilivi (Girona) ev sahibliyi edib.

okscores saytında Jirona - Rayo Vayekano oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

Jirona - Rayo Vayekano: suallar və cavablar

Jirona - Rayo Vayekano oyununun hesabı neçə oldu?

Rayo Vayekano bu oyunda Jirona komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Jirona - Rayo Vayekano oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Girona şəhərində keçirilib, stadion: Estadi Municipal de Montilivi.

Jirona və Rayo Vayekano arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 2 qarşılıqlı oyunda Jirona 1, Rayo Vayekano 1 dəfə qalib gəlmişdi, heç-heçə olmamışdı.

Jirona - Rayo Vayekano oyununda kimlər fərqləndi?

Qolların müəllifləri: Jirona: B. Espinosa 26'; Rayo Vayekano: Sergi Guardiola 45+1', 48'.