Məzmuna keç
Oyun bitdi
Horsham
0-1Fasilə 0-1
Folkestone Invicta

Horsham - Folkestone Invicta: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 11 qarşılaşma

2

Horsham · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

8

Folkestone Invicta · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
çərşənbə axşamı, 26 noyabr 2024
Tur
7
Stadion
The Camping World Community Stadium, Horsham, West Sussex

Horsham - Folkestone Invicta: oyunun icmalı

Folkestone Invicta 26 noyabr 2024 tarixində Non League Premier - Isthmian çərçivəsində Horsham komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 0-1.

Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılaşmada Horsham 2, Folkestone Invicta 5 dəfə qalib gəlmişdi, heç-heçə olmamışdı. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 6 aprel 2024 tarixində qarşılaşmışdı: Folkestone Invicta 3-1 Horsham. Oyun Horsham, West Sussex şəhərində keçirilib, stadion: The Camping World Community Stadium.

Horsham - Folkestone Invicta: suallar və cavablar

Horsham - Folkestone Invicta oyunu necə bitdi?

Folkestone Invicta bu oyunda Horsham komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Horsham və Folkestone Invicta arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılıqlı oyunda Horsham 2, Folkestone Invicta 5 dəfə qalib gəlmişdi, heç-heçə olmamışdı.

Horsham - Folkestone Invicta oyunu harada keçirilib?

Oyun Horsham, West Sussex şəhərində keçirilib, stadion: The Camping World Community Stadium.