Məzmuna keç
Oyun bitdi
Huntly
1-2Fasilə 1-0
Wick Academy

Huntly - Wick Academy: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 11 qarşılaşma

7

Huntly · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

2

Wick Academy · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 9 avqust 2025
Tur
4
Stadion
Christie Park, Huntly
Hakim
David Alexander

Huntly - Wick Academy: oyunun icmalı

Wick Academy Football League - Highland League çərçivəsində 9 avqust 2025 tarixində keçirilən oyunda Huntly komandasına 2-1 hesabı ilə qalib gəlib. Komandalar fasiləyə 1-0 hesabı ilə yollanıb.

Görüşə Christie Park (Huntly) ev sahibliyi edib. Bu oyundan əvvəlki son 8 qarşılıqlı oyun: Huntly - 6 qələbə, Wick Academy - 0 qələbə, heç-heçə - 2. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 30 noyabr 2024 tarixində keçirilmişdi: Wick Academy 1-2 Huntly.

Huntly - Wick Academy oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Huntly - Wick Academy: suallar və cavablar

Huntly - Wick Academy oyununun hesabı neçə oldu?

Wick Academy bu oyunda Huntly komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Huntly - Wick Academy oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Huntly şəhərində keçirilib, stadion: Christie Park.

Huntly və Wick Academy arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 8 qarşılıqlı oyunda Huntly 6, Wick Academy 0 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi.

Football League - Highland League üzrə digər oyunlar