Məzmuna keç
Oyun bitdi
İndependyente
1-0Fasilə 0-0
Veles Sarsfild

İndependyente - Veles Sarsfild: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

4

İndependyente · Qalibiyyət

5

Heç-heçə

3

Veles Sarsfild · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 1 oktyabr 2017
Tur
5
Stadion
Libertadores de America, Buenos Aires
Hakim
Facundo Tello, Argentina

İndependyente - Veles Sarsfild: oyunun icmalı

İndependyente 1 oktyabr 2017 tarixində Peşəkar Liqa çərçivəsində Veles Sarsfild komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib. Görüş 5-ci tur çərçivəsində keçirilib. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Görüşə Libertadores de America (Buenos Aires) ev sahibliyi edib.

İndependyente və Veles Sarsfild komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

İndependyente - Veles Sarsfild: suallar və cavablar

İndependyente - Veles Sarsfild oyununun hesabı neçə oldu?

İndependyente bu oyunda Veles Sarsfild komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

İndependyente - Veles Sarsfild oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Buenos Aires şəhərində keçirilib, stadion: Libertadores de America.