Məzmuna keç
Oyun bitdi
Interclube
1-1Fasilə 1-0
Luanda City

Interclube - Luanda City: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

InterclubeQQQQM
Luanda CityQHMMQ

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 4 qarşılaşma

1

Interclube · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

1

Luanda City · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Turnir
AnqolaGirabola
Tarix
şənbə, 7 mart 2026
Tur
17
Stadion
Estádio Joaquim Dinis, Luanda

Interclube - Luanda City: oyunun icmalı

Girabola, 7 mart 2026: Interclube 1-1 Luanda City. Komandalar xalları bölüşüb. İlk hissənin hesabı: 1-0.

Oyuna qədər Interclube komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 4 qələbə, 0 heç-heçə, 1 məğlubiyyət. Luanda City bu görüşə 5 oyunda 2 qələbə, 1 heç-heçə və 2 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Bu oyundan əvvəlki son 3 qarşılaşmada Interclube 1, Luanda City 1 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 28 sentyabr 2025 tarixində qarşılaşmışdı: Luanda City 1-1 Interclube. Oyun Luanda şəhərində keçirilib, stadion: Estádio Joaquim Dinis.

Interclube - Luanda City: suallar və cavablar

Interclube - Luanda City oyunu necə bitdi?

Oyun 1-1 hesablı heç-heçə ilə bitib.

Interclube və Luanda City arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 3 qarşılıqlı oyunda Interclube 1, Luanda City 1 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi.

Interclube - Luanda City oyunu harada keçirilib?

Oyun Luanda şəhərində keçirilib, stadion: Estádio Joaquim Dinis.

Girabola üzrə digər oyunlar