Məzmuna keç
Oyun bitdi
JBK
3-0Fasilə 1-0
JS Hercules

JBK - JS Hercules: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

JBKMMQQH
JS HerculesMMQQQ

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 12 qarşılaşma

4

JBK · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

5

JS Hercules · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 16 may 2026
Tur
5
Stadion
Tellushalli, Pietarsaari

JBK - JS Hercules: oyunun icmalı

JBK 16 may 2026 tarixində Kakkonen - Lohko C çərçivəsində JS Hercules komandasını 3-0 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 1-0.

Oyun Pietarsaari şəhərində keçirilib, stadion: Tellushalli. Oyuna qədər JBK komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 2 qələbə, 1 heç-heçə, 2 məğlubiyyət. JS Hercules bu görüşə 5 oyunda 3 qələbə, 0 heç-heçə və 2 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Bu oyundan əvvəlki son 10 qarşılaşmada JBK 3, JS Hercules 4 dəfə qalib gəlmişdi, 3 oyun heç-heçə bitmişdi. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 1 avqust 2025 tarixində qarşılaşmışdı: JS Hercules 0-3 JBK.

okscores saytında JBK - JS Hercules oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

JBK - JS Hercules: suallar və cavablar

JBK - JS Hercules oyunu necə bitdi?

JBK bu oyunda JS Hercules komandasını 3-0 hesabı ilə məğlub edib.

JBK və JS Hercules arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 10 qarşılıqlı oyunda JBK 3, JS Hercules 4 dəfə qalib gəlmişdi, 3 oyun heç-heçə bitmişdi.

JBK - JS Hercules oyunu harada keçirilib?

Oyun Pietarsaari şəhərində keçirilib, stadion: Tellushalli.

Kakkonen - Lohko C üzrə digər oyunlar