Məzmuna keç
Oyun bitdi
Kilmarnock
0-3Fasilə 0-2
ST Johnstone

Kilmarnock - ST Johnstone: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 10 qarşılaşma

4

Kilmarnock · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

5

ST Johnstone · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1Seltik7+1018
2Reyncers7+416
5ST Mirren7-110
6ST Johnstone7-18
7Aberdin7-18
11Falkirk7-36
12Kilmarnock7-95

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 11 avqust 2024
Tur
2
Stadion
The BBSP Stadium Rugby Park, Kilmarnock
Hakim
C. Graham

Kilmarnock - ST Johnstone: oyunun icmalı

ST Johnstone Premyerşip çərçivəsində 11 avqust 2024 tarixində keçirilən oyunda Kilmarnock komandasına 3-0 hesabı ilə qalib gəlib. İlk hissənin hesabı: 0-2.

Oyun Kilmarnock şəhərində keçirilib, stadion: The BBSP Stadium Rugby Park. Bu oyundan əvvəlki son 5 qarşılaşmada Kilmarnock 2, ST Johnstone 2 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 13 aprel 2024 tarixində qarşılaşmışdı: ST Johnstone 0-2 Kilmarnock.

Kilmarnock - ST Johnstone oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Kilmarnock - ST Johnstone: suallar və cavablar

Kilmarnock - ST Johnstone oyunu necə bitdi?

ST Johnstone bu oyunda Kilmarnock komandasını 3-0 hesabı ilə məğlub edib.

Kilmarnock və ST Johnstone arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 5 qarşılıqlı oyunda Kilmarnock 2, ST Johnstone 2 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi.

Kilmarnock - ST Johnstone oyunu harada keçirilib?

Oyun Kilmarnock şəhərində keçirilib, stadion: The BBSP Stadium Rugby Park.