Məzmuna keç
Oyun bitdi
Kolubara
0-5Fasilə 0-3
Prva Iskra

Kolubara - Prva Iskra: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

KolubaraMMMQM
Prva IskraQMMMM

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 2 qarşılaşma

0

Kolubara · Qalibiyyət

0

Heç-heçə

2

Prva Iskra · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
cümə, 26 sentyabr 2025
Tur
6
Stadion
SRC Kolubara, Lazarevac

Kolubara - Prva Iskra: oyunun icmalı

Prva Iskra 26 sentyabr 2025 tarixində Srpska Liga - Belgrade çərçivəsində Kolubara komandasını 5-0 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 0-3. Oyunda 5 qol vurulub.

Oyuna qədər Kolubara komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 1 qələbə, 0 heç-heçə, 4 məğlubiyyət. Prva Iskra bu görüşə 5 oyunda 1 qələbə, 0 heç-heçə və 4 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Oyun Lazarevac şəhərində keçirilib, stadion: SRC Kolubara.

Kolubara - Prva Iskra: suallar və cavablar

Kolubara - Prva Iskra oyunu necə bitdi?

Prva Iskra bu oyunda Kolubara komandasını 5-0 hesabı ilə məğlub edib.

Kolubara - Prva Iskra oyunu harada keçirilib?

Oyun Lazarevac şəhərində keçirilib, stadion: SRC Kolubara.

Srpska Liga - Belgrade üzrə digər oyunlar