Məzmuna keç
Oyun bitdi
KVC Westerlo
1-3Fasilə 1-1
Gent

KVC Westerlo - Gent: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 10 qarşılaşma

0

KVC Westerlo · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

7

Gent · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1Union Sen-Jilluaz7+1819
2Gent7+919
3Şarlerua7+818
7Standard Liege7+111
8KVC Westerlo7-110
9SK Beveren6-39

Oyun məlumatı

Turnir
BelçikaPro Liqa
Tarix
şənbə, 27 may 2023
Tur
5
Stadion
Het Kuipje, Westerlo
Hakim
W. De Cremer

KVC Westerlo - Gent: oyunun icmalı

Pro Liqa, 27 may 2023: Gent 3-1 KVC Westerlo. Oyunun qalibi: Gent. İlk hissənin hesabı: 1-1.

Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 28 aprel 2023 tarixində qarşılaşmışdı: Gent 3-1 KVC Westerlo. Oyun Westerlo şəhərində keçirilib, stadion: Het Kuipje.

KVC Westerlo və Gent komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

KVC Westerlo - Gent: suallar və cavablar

KVC Westerlo - Gent oyunu necə bitdi?

Gent bu oyunda KVC Westerlo komandasını 3-1 hesabı ilə məğlub edib.

KVC Westerlo - Gent oyunu harada keçirilib?

Oyun Westerlo şəhərində keçirilib, stadion: Het Kuipje.