Məzmuna keç
Oyun bitdi
Limonest
1-2Fasilə 0-1
Ain Sud

Limonest - Ain Sud: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 18 mart 2023
Tur
18
Stadion
Stade Courtois Fillot, Limonest
Hakim
Y. N'ait Driss

Limonest - Ain Sud: oyunun icmalı

Ain Sud 18 mart 2023 tarixində National 3 - Group M çərçivəsində Limonest komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib. Komandalar fasiləyə 0-1 hesabı ilə yollanıb.

Görüşə Stade Courtois Fillot (Limonest) ev sahibliyi edib.

Limonest və Ain Sud komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Limonest - Ain Sud: suallar və cavablar

Limonest - Ain Sud oyununun hesabı neçə oldu?

Ain Sud bu oyunda Limonest komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Limonest - Ain Sud oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Limonest şəhərində keçirilib, stadion: Stade Courtois Fillot.

National 3 - Group M üzrə digər oyunlar