Məzmuna keç
Oyun bitdi
Ludoqorets
5-0Fasilə 2-0
Lokomotiv Sofia

Ludoqorets - Lokomotiv Sofia: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 11 qarşılaşma

9

Ludoqorets · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

1

Lokomotiv Sofia · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 21 avqust 2021
Tur
5
Stadion
Huvepharma Arena, Razgrad
Hakim
G. Kabakov

Ludoqorets - Lokomotiv Sofia: oyunun icmalı

First League, 21 avqust 2021: Ludoqorets 5-0 Lokomotiv Sofia. Oyunun qalibi: Ludoqorets. İlk hissənin hesabı: 2-0. Oyunda 5 qol vurulub.

Oyun Razgrad şəhərində keçirilib, stadion: Huvepharma Arena.

Ludoqorets və Lokomotiv Sofia komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Ludoqorets - Lokomotiv Sofia: suallar və cavablar

Ludoqorets - Lokomotiv Sofia oyunu necə bitdi?

Ludoqorets bu oyunda Lokomotiv Sofia komandasını 5-0 hesabı ilə məğlub edib.

Ludoqorets - Lokomotiv Sofia oyunu harada keçirilib?

Oyun Razgrad şəhərində keçirilib, stadion: Huvepharma Arena.

First League üzrə digər oyunlar