Məzmuna keç
Oyun bitdi
Maroons
1-1Fasilə 0-1
SC Villa

Maroons - SC Villa: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 10 qarşılaşma

3

Maroons · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

4

SC Villa · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1BUL4+812
2NEC4+710
3SC Villa4+610
4Blacks Power4+29
11Vipers2+23
12Maroons4-13
13URA3-33

Oyun məlumatı

Tarix
cümə axşamı, 24 oktyabr 2024
Tur
6
Stadion
Luzira Maximum Prisons Stadium, Kampala

Maroons - SC Villa: oyunun icmalı

Premier League, 24 oktyabr 2024: Maroons 1-1 SC Villa. Komandalar xalları bölüşüb. Görüş 6-cı tur çərçivəsində keçirilib. Komandalar fasiləyə 0-1 hesabı ilə yollanıb.

Görüşə Luzira Maximum Prisons Stadium (Kampala) ev sahibliyi edib. Bu oyundan əvvəlki son 6 qarşılıqlı oyun: Maroons - 1 qələbə, SC Villa - 3 qələbə, heç-heçə - 2. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 1 fevral 2024 tarixində keçirilmişdi: SC Villa 2-1 Maroons.

Maroons - SC Villa: suallar və cavablar

Maroons - SC Villa oyununun hesabı neçə oldu?

Oyun 1-1 hesablı heç-heçə ilə bitib.

Maroons - SC Villa oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Kampala şəhərində keçirilib, stadion: Luzira Maximum Prisons Stadium.

Maroons və SC Villa arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 6 qarşılıqlı oyunda Maroons 1, SC Villa 3 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi.

Premier League üzrə digər oyunlar