Məzmuna keç
Oyun bitdi
Millwall
1-2Fasilə 1-1
Sheffield Wednesday

Millwall - Sheffield Wednesday: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. N. AbdouQol2′
  2. Miguel LleraQol40′
  3. G. SavilleJ. Henry56′
  4. R. HulseS. Batt56′
  5. L. LitaJ. Johnson63′
  6. J. EasterA. Keogh79′
  7. J. HelanC. Maguire81′
  8. C. MaguireQol90+3′

Son 12 qarşılaşma

6

Millwall · Qalibiyyət

4

Heç-heçə

2

Sheffield Wednesday · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
çərşənbə axşamı, 9 aprel 2013
Tur
32
Stadion
The Den

Millwall - Sheffield Wednesday: oyunun icmalı

Sheffield Wednesday 9 aprel 2013 tarixində Çempionşip çərçivəsində Millwall komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 1-1. Sheffield Wednesday hesabda geri düşsə də, qələbə qazanıb.

Hesabı 2-ci dəqiqədə N. Abdou açıb. Millwall heyətində fərqlənənlər: N. Abdou 2'. Sheffield Wednesday heyətində fərqlənənlər: Miguel Llera 40', C. Maguire 90+3'. Oyunun taleyi 90+3-cü dəqiqədə həll olunub. Oyunun keçirildiyi stadion: The Den.

Millwall və Sheffield Wednesday komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Millwall - Sheffield Wednesday: suallar və cavablar

Millwall - Sheffield Wednesday oyunu necə bitdi?

Sheffield Wednesday bu oyunda Millwall komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Millwall - Sheffield Wednesday oyunu harada keçirilib?

Oyunun keçirildiyi stadion: The Den.

Millwall - Sheffield Wednesday oyununda qolları kim vurdu?

Qolların müəllifləri: Millwall: N. Abdou 2'; Sheffield Wednesday: Miguel Llera 40', C. Maguire 90+3'.

Çempionşip üzrə digər oyunlar