Məzmuna keç
Oyun bitdi
Montana
1-3Fasilə 0-0
Slavia Sofia

Montana - Slavia Sofia: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

0

Montana · Qalibiyyət

4

Heç-heçə

8

Slavia Sofia · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Turnir
BolqarıstanCup
Tarix
çərşənbə axşamı, 29 oktyabr 2024
Tur
Round of 32
Stadion
Stadion Ogosta, Montana
Hakim
D. Draganov

Montana - Slavia Sofia: oyunun icmalı

Slavia Sofia 29 oktyabr 2024 tarixində Cup çərçivəsində Montana komandasını 3-1 hesabı ilə məğlub edib. Görüş 32-ci tur çərçivəsində keçirilib. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Görüşə Stadion Ogosta (Montana) ev sahibliyi edib. Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılıqlı oyun: Montana - 0 qələbə, Slavia Sofia - 4 qələbə, heç-heçə - 3. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 28 iyun 2023 tarixində keçirilmişdi: Slavia Sofia 3-1 Montana.

Montana - Slavia Sofia: suallar və cavablar

Montana - Slavia Sofia oyununun hesabı neçə oldu?

Slavia Sofia bu oyunda Montana komandasını 3-1 hesabı ilə məğlub edib.

Montana - Slavia Sofia oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Montana şəhərində keçirilib, stadion: Stadion Ogosta.

Montana və Slavia Sofia arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılıqlı oyunda Montana 0, Slavia Sofia 4 dəfə qalib gəlmişdi, 3 oyun heç-heçə bitmişdi.