Məzmuna keç
Oyun bitdi
Mosta
1-2Fasilə 1-1
Hamrun Spartans

Mosta - Hamrun Spartans: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

5

Mosta · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

6

Hamrun Spartans · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1Floriana6+913
2Valletta FC6+913
4Birkirkara6+510
5Hamrun Spartans6+310
6Mosta5+210
7Sliema Wanderers6010

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 11 sentyabr 2021
Tur
3
Stadion
Tony Bezzina Stadium, Paola
Hakim
I. Barbara

Mosta - Hamrun Spartans: oyunun icmalı

Hamrun Spartans Premier League çərçivəsində 11 sentyabr 2021 tarixində keçirilən oyunda Mosta komandasına 2-1 hesabı ilə qalib gəlib. Görüş 3-cü tur çərçivəsində keçirilib. Komandalar fasiləyə 1-1 hesabı ilə yollanıb.

Görüşə Tony Bezzina Stadium (Paola) ev sahibliyi edib.

Mosta - Hamrun Spartans oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Mosta - Hamrun Spartans: suallar və cavablar

Mosta - Hamrun Spartans oyununun hesabı neçə oldu?

Hamrun Spartans bu oyunda Mosta komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Mosta - Hamrun Spartans oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Paola şəhərində keçirilib, stadion: Tony Bezzina Stadium.

Premier League üzrə digər oyunlar