Məzmuna keç
Oyun bitdi
North District
1-3Fasilə 1-0
Eastern

North District - Eastern: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 3 qarşılaşma

1

North District · Qalibiyyət

0

Heç-heçə

2

Eastern · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 15 dekabr 2024
Tur
2
Stadion
North District Sports Ground, North District

North District - Eastern: oyunun icmalı

Eastern 15 dekabr 2024 tarixində Sapling Cup çərçivəsində North District komandasını 3-1 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 1-0.

Oyun North District şəhərində keçirilib, stadion: North District Sports Ground.

North District - Eastern: suallar və cavablar

North District - Eastern oyunu necə bitdi?

Eastern bu oyunda North District komandasını 3-1 hesabı ilə məğlub edib.

North District - Eastern oyunu harada keçirilib?

Oyun North District şəhərində keçirilib, stadion: North District Sports Ground.

Sapling Cup üzrə digər oyunlar