Məzmuna keç
Oyun bitdi
Pakhtakor
5-0Fasilə 3-0
Mash'al

Pakhtakor - Mash'al: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

10

Pakhtakor · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

1

Mash'al · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1Neftchi22+3351
2Pakhtakor22+1949
3Navbahor22+1844
15Kokand-191222-1120
16Mash'al22-334

Oyun məlumatı

Tarix
çərşənbə, 2 aprel 2025
Tur
1
Stadion
Pakhtakor Central Stadium, Tashkent
Hakim
D. Rahmonov

Pakhtakor - Mash'al: oyunun icmalı

Pakhtakor Super League çərçivəsində 2 aprel 2025 tarixində keçirilən oyunda Mash'al komandasına 5-0 hesabı ilə qalib gəlib. Görüş 1-ci tur çərçivəsində keçirilib. Komandalar fasiləyə 3-0 hesabı ilə yollanıb. Komandalar birlikdə 5 dəfə fərqlənib.

Görüşə Pakhtakor Central Stadium (Tashkent) ev sahibliyi edib. Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılıqlı oyun: Pakhtakor - 5 qələbə, Mash'al - 1 qələbə, heç-heçə - 1. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 13 avqust 2021 tarixində keçirilmişdi: Mash'al 0-1 Pakhtakor.

okscores saytında Pakhtakor - Mash'al oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

Pakhtakor - Mash'al: suallar və cavablar

Pakhtakor - Mash'al oyununun hesabı neçə oldu?

Pakhtakor bu oyunda Mash'al komandasını 5-0 hesabı ilə məğlub edib.

Pakhtakor - Mash'al oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Tashkent şəhərində keçirilib, stadion: Pakhtakor Central Stadium.

Pakhtakor və Mash'al arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılıqlı oyunda Pakhtakor 5, Mash'al 1 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi.

Super League üzrə digər oyunlar