Məzmuna keç
Oyun bitdi
Progreso
0-1Fasilə 0-0
Cerro Largo

Progreso - Cerro Largo: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

ProgresoMQMMH
Cerro LargoMMHHQ

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 1 qarşılaşma

0

Progreso · Qalibiyyət

0

Heç-heçə

1

Cerro Largo · Qalibiyyət

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 3 may 2026
Tur
14
Stadion
Parque Abraham Paladino, Montevideo
Hakim
J. Feres

Progreso - Cerro Largo: oyunun icmalı

Primera División, 3 may 2026: Cerro Largo 1-0 Progreso. Oyunun qalibi: Cerro Largo. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Progreso bu görüşə 5 oyunda 1 qələbə, 1 heç-heçə və 3 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Oyuna qədər Cerro Largo komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 1 qələbə, 2 heç-heçə, 2 məğlubiyyət. Görüşə Parque Abraham Paladino (Montevideo) ev sahibliyi edib.

Progreso və Cerro Largo komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Progreso - Cerro Largo: suallar və cavablar

Progreso - Cerro Largo oyununun hesabı neçə oldu?

Cerro Largo bu oyunda Progreso komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Progreso - Cerro Largo oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Montevideo şəhərində keçirilib, stadion: Parque Abraham Paladino.

Primera División üzrə digər oyunlar