Məzmuna keç
Oyun bitdi
Ramsgate
1-0Fasilə 0-0
Chatham Town

Ramsgate - Chatham Town: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. O. EvansQırmızı vərəqə62′
  2. J. AjayiQol89′

Forma

RamsgateHMHMM
Chatham TownQMMQH

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 5 qarşılaşma

3

Ramsgate · Qalibiyyət

0

Heç-heçə

2

Chatham Town · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl

Oyun məlumatı

Tarix
çərşənbə axşamı, 11 noyabr 2025
Tur
17
Stadion
Southwood Stadium, Ramsgate

Ramsgate - Chatham Town: oyunun icmalı

Non League Premier - Isthmian, 11 noyabr 2025: Ramsgate 1-0 Chatham Town. Oyunun qalibi: Ramsgate. Birinci hissə qolsuz başa çatıb.

Ramsgate heyətində fərqlənənlər: J. Ajayi 89'. Həlledici qol oyunun sonunda, 89-cu dəqiqədə vurulub. Qırmızı vərəqələr: O. Evans 62'. Oyuna qədər Ramsgate komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 0 qələbə, 2 heç-heçə, 3 məğlubiyyət. Chatham Town bu görüşə 5 oyunda 2 qələbə, 1 heç-heçə və 2 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Bu oyundan əvvəlki son 4 qarşılaşmada Ramsgate 2, Chatham Town 2 dəfə qalib gəlmişdi, heç-heçə olmamışdı. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 12 avqust 2025 tarixində qarşılaşmışdı: Chatham Town 4-2 Ramsgate. Oyun Ramsgate şəhərində keçirilib, stadion: Southwood Stadium.

Ramsgate - Chatham Town: suallar və cavablar

Ramsgate - Chatham Town oyunu necə bitdi?

Ramsgate bu oyunda Chatham Town komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Ramsgate - Chatham Town oyunu harada keçirilib?

Oyun Ramsgate şəhərində keçirilib, stadion: Southwood Stadium.

Ramsgate və Chatham Town arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 4 qarşılıqlı oyunda Ramsgate 2, Chatham Town 2 dəfə qalib gəlmişdi, heç-heçə olmamışdı.

Ramsgate - Chatham Town oyununda qolları kim vurdu?

Qolların müəllifləri: Ramsgate: J. Ajayi 89'.

Non League Premier - Isthmian üzrə digər oyunlar