Məzmuna keç
Əlavə vaxtdan sonra
Ramsgate
3-2Fasilə 0-0
Cray Wanderers

Ramsgate - Cray Wanderers: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 4 qarşılaşma

1

Ramsgate · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

0

Cray Wanderers · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Turnir
İngiltərəFA Kuboku
Tarix
çərşənbə, 20 sentyabr 2023
Tur
2nd Round Qualifying Replays
Stadion
WW Martin Community Stadium, Ramsgate, Kent

Ramsgate - Cray Wanderers: oyunun icmalı

Ramsgate FA Kuboku çərçivəsində 20 sentyabr 2023 tarixində keçirilən oyunda Cray Wanderers komandasına 3-2 hesabı ilə qalib gəlib. Qalib əlavə vaxtda müəyyənləşib. Birinci hissə qolsuz başa çatıb. Oyunda 5 qol vurulub.

Oyun Ramsgate, Kent şəhərində keçirilib, stadion: WW Martin Community Stadium. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 17 sentyabr 2023 tarixində qarşılaşmışdı: Cray Wanderers 2-2 Ramsgate.

Ramsgate - Cray Wanderers oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Ramsgate - Cray Wanderers: suallar və cavablar

Ramsgate - Cray Wanderers oyunu necə bitdi?

Ramsgate bu oyunda Cray Wanderers komandasını 3-2 hesabı ilə məğlub edib.

Ramsgate - Cray Wanderers oyunu harada keçirilib?

Oyun Ramsgate, Kent şəhərində keçirilib, stadion: WW Martin Community Stadium.