Məzmuna keç
Oyun bitdi
Riqa
2-0Fasilə 0-0
BFC Dauqavpils

Riqa - BFC Dauqavpils: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

8

Riqa · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

1

BFC Dauqavpils · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1RFS30+4974
2Riqa31+5673
3Auda31+1961
4FK Liepaja31-243
5BFC Dauqavpils31039
6Super Nova30-1135

Oyun məlumatı

Turnir
LatviyaVirsliga
Tarix
bazar, 26 iyun 2016
Tur
12
Stadion
Stadions Skonto (Rīga (Riga))

Riqa - BFC Dauqavpils: oyunun icmalı

Riqa 26 iyun 2016 tarixində Virsliga çərçivəsində BFC Dauqavpils komandasını 2-0 hesabı ilə məğlub edib. Görüş 12-ci tur çərçivəsində keçirilib. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Görüşə Stadions Skonto (Rīga (Riga)) ev sahibliyi edib.

Riqa və BFC Dauqavpils komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Riqa - BFC Dauqavpils: suallar və cavablar

Riqa - BFC Dauqavpils oyununun hesabı neçə oldu?

Riqa bu oyunda BFC Dauqavpils komandasını 2-0 hesabı ilə məğlub edib.

Riqa - BFC Dauqavpils oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyunun keçirildiyi stadion: Stadions Skonto (Rīga (Riga)).

Virsliga üzrə digər oyunlar