Məzmuna keç
Oyun bitdi
Riqa
3-0Fasilə 2-0
FS Jelgava

Riqa - FS Jelgava: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

10

Riqa · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

0

FS Jelgava · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1RFS30+4974
2Riqa31+5673
3Auda31+1961
6Super Nova30-1135
7FS Jelgava31-1732
8Grobiņa31-3126

Oyun məlumatı

Turnir
LatviyaVirsliga
Tarix
çərşənbə axşamı, 1 iyul 2025
Tur
21
Stadion
Skonto stadions, Riga
Hakim
Aleksandrs Anufrijevs

Riqa - FS Jelgava: oyunun icmalı

Riqa 1 iyul 2025 tarixində Virsliga çərçivəsində FS Jelgava komandasını 3-0 hesabı ilə məğlub edib. Görüş 21-ci tur çərçivəsində keçirilib. Komandalar fasiləyə 2-0 hesabı ilə yollanıb.

Bu oyundan əvvəlki son 6 qarşılıqlı oyun: Riqa - 5 qələbə, FS Jelgava - 0 qələbə, heç-heçə - 1. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 10 may 2025 tarixində keçirilmişdi: Riqa 2-0 FS Jelgava. Görüşə Skonto stadions (Riga) ev sahibliyi edib.

Riqa - FS Jelgava oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Riqa - FS Jelgava: suallar və cavablar

Riqa - FS Jelgava oyununun hesabı neçə oldu?

Riqa bu oyunda FS Jelgava komandasını 3-0 hesabı ilə məğlub edib.

Riqa - FS Jelgava oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Riga şəhərində keçirilib, stadion: Skonto stadions.

Riqa və FS Jelgava arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 6 qarşılıqlı oyunda Riqa 5, FS Jelgava 0 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi.