Məzmuna keç
Oyun bitdi
Rio Ave
1-0Fasilə 1-0
Alverca

Rio Ave - Alverca: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 5 qarşılaşma

1

Rio Ave · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

2

Alverca · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 24 noyabr 2019
Tur
4th Round
Stadion
Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde
Hakim
Rui Costa

Rio Ave - Alverca: oyunun icmalı

Taça de Portugal, 24 noyabr 2019: Rio Ave 1-0 Alverca. Oyunun qalibi: Rio Ave. İlk hissənin hesabı: 1-0.

Oyun Vila do Conde şəhərində keçirilib, stadion: Estádio do Rio Ave Futebol Clube.

okscores saytında Rio Ave - Alverca oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

Rio Ave - Alverca: suallar və cavablar

Rio Ave - Alverca oyunu necə bitdi?

Rio Ave bu oyunda Alverca komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Rio Ave - Alverca oyunu harada keçirilib?

Oyun Vila do Conde şəhərində keçirilib, stadion: Estádio do Rio Ave Futebol Clube.