Məzmuna keç
Oyun bitdi
Savoia
3-0Fasilə 1-0
Igea Virtus

Savoia - Igea Virtus: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

SavoiaQQQMH
Igea VirtusMQMHH

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 2 qarşılaşma

1

Savoia · Qalibiyyət

0

Heç-heçə

1

Igea Virtus · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 19 aprel 2026
Tur
32
Stadion
Stadio Alfredo Giraud, Torre Annunziata

Savoia - Igea Virtus: oyunun icmalı

Savoia Serie D - Girone I çərçivəsində 19 aprel 2026 tarixində keçirilən oyunda Igea Virtus komandasına 3-0 hesabı ilə qalib gəlib. Komandalar fasiləyə 1-0 hesabı ilə yollanıb.

Savoia bu görüşə 5 oyunda 3 qələbə, 1 heç-heçə və 1 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Oyuna qədər Igea Virtus komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 1 qələbə, 2 heç-heçə, 2 məğlubiyyət. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 7 dekabr 2025 tarixində keçirilmişdi: Igea Virtus 1-0 Savoia. Görüşə Stadio Alfredo Giraud (Torre Annunziata) ev sahibliyi edib.

Savoia - Igea Virtus oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Savoia - Igea Virtus: suallar və cavablar

Savoia - Igea Virtus oyununun hesabı neçə oldu?

Savoia bu oyunda Igea Virtus komandasını 3-0 hesabı ilə məğlub edib.

Savoia - Igea Virtus oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Torre Annunziata şəhərində keçirilib, stadion: Stadio Alfredo Giraud.

Serie D - Girone I üzrə digər oyunlar