Məzmuna keç
Oyun bitdi
Tottenhem
4-1Fasilə 2-0
Vest Hem

Tottenhem - Vest Hem: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

5

Tottenhem · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

4

Vest Hem · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 22 noyabr 2015
Tur
13
Stadion
White Hart Lane, London
Hakim
Anthony Taylor, England

Tottenhem - Vest Hem: oyunun icmalı

Tottenhem 22 noyabr 2015 tarixində Premyer Liqa çərçivəsində Vest Hem komandasını 4-1 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 2-0. Oyunda 5 qol vurulub.

Oyun London şəhərində keçirilib, stadion: White Hart Lane.

Tottenhem - Vest Hem oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Tottenhem - Vest Hem: suallar və cavablar

Tottenhem - Vest Hem oyunu necə bitdi?

Tottenhem bu oyunda Vest Hem komandasını 4-1 hesabı ilə məğlub edib.

Tottenhem - Vest Hem oyunu harada keçirilib?

Oyun London şəhərində keçirilib, stadion: White Hart Lane.

Premyer Liqa üzrə digər oyunlar