Məzmuna keç
Oyun bitdi
UCD
0-1Fasilə 0-0
Derry City

UCD - Derry City: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

0

UCD · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

11

Derry City · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
cümə, 24 iyun 2022
Tur
21
Stadion
UCD Bowl, Dublin
Hakim
R. Matthews

UCD - Derry City: oyunun icmalı

Derry City 24 iyun 2022 tarixində Premier Division çərçivəsində UCD komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib. Görüş 21-ci tur çərçivəsində keçirilib. Fasiləyə qədər qol vurulmayıb.

Görüşə UCD Bowl (Dublin) ev sahibliyi edib. Bu oyundan əvvəlki son 5 qarşılıqlı oyun: UCD - 0 qələbə, Derry City - 4 qələbə, heç-heçə - 1. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 22 aprel 2022 tarixində keçirilmişdi: Derry City 7-1 UCD.

UCD və Derry City komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

UCD - Derry City: suallar və cavablar

UCD - Derry City oyununun hesabı neçə oldu?

Derry City bu oyunda UCD komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

UCD - Derry City oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Dublin şəhərində keçirilib, stadion: UCD Bowl.

UCD və Derry City arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 5 qarşılıqlı oyunda UCD 0, Derry City 4 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi.

Premier Division üzrə digər oyunlar