Məzmuna keç
Oyun bitdi
Ural
2-3Fasilə 0-2
Lokomotiv Moskva

Ural - Lokomotiv Moskva: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

UralHQHHM
Lokomotiv MoskvaQHQQQ

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 12 qarşılaşma

3

Ural · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

6

Lokomotiv Moskva · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
cümə axşamı, 5 fevral 2026
Tur
Club Friendly

Ural - Lokomotiv Moskva: oyunun icmalı

Lokomotiv Moskva Friendlies Clubs çərçivəsində 5 fevral 2026 tarixində keçirilən oyunda Ural komandasına 3-2 hesabı ilə qalib gəlib. İlk hissənin hesabı: 0-2. Oyunda 5 qol vurulub.

Oyuna qədər Ural komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 1 qələbə, 3 heç-heçə, 1 məğlubiyyət. Lokomotiv Moskva bu görüşə 5 oyunda 4 qələbə, 1 heç-heçə və 0 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Bu oyundan əvvəlki son 11 qarşılaşmada Ural 3, Lokomotiv Moskva 5 dəfə qalib gəlmişdi, 3 oyun heç-heçə bitmişdi. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 18 fevral 2025 tarixində qarşılaşmışdı: Lokomotiv Moskva 5-0 Ural.

okscores saytında Ural - Lokomotiv Moskva oyununun bütün təfərrüatları var: hadisələr, heyətlər, statistika və qarşılıqlı oyunlar.

Ural - Lokomotiv Moskva: suallar və cavablar

Ural - Lokomotiv Moskva oyunu necə bitdi?

Lokomotiv Moskva bu oyunda Ural komandasını 3-2 hesabı ilə məğlub edib.

Ural və Lokomotiv Moskva arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 11 qarşılıqlı oyunda Ural 3, Lokomotiv Moskva 5 dəfə qalib gəlmişdi, 3 oyun heç-heçə bitmişdi.

Friendlies Clubs üzrə digər oyunlar