Məzmuna keç
Oyun bitdi
Velež
0-1Fasilə 0-1
Zrinski Mostar

Velež - Zrinski Mostar: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 9 qarşılaşma

0

Velež · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

7

Zrinski Mostar · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl

Oyun məlumatı

Tarix
bazar, 23 aprel 2023
Tur
27
Stadion
Stadion Rođeni, Mostar
Hakim
A. Bandić

Velež - Zrinski Mostar: oyunun icmalı

Zrinski Mostar Premijer Liga çərçivəsində 23 aprel 2023 tarixində keçirilən oyunda Velež komandasına 1-0 hesabı ilə qalib gəlib. Görüş 27-ci tur çərçivəsində keçirilib. Komandalar fasiləyə 0-1 hesabı ilə yollanıb.

Görüşə Stadion Rođeni (Mostar) ev sahibliyi edib.

Velež və Zrinski Mostar komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Velež - Zrinski Mostar: suallar və cavablar

Velež - Zrinski Mostar oyununun hesabı neçə oldu?

Zrinski Mostar bu oyunda Velež komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Velež - Zrinski Mostar oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Mostar şəhərində keçirilib, stadion: Stadion Rođeni.

Premijer Liga üzrə digər oyunlar