Məzmuna keç
Oyun bitdi
Vora
4-2Fasilə 1-0
AF Elbasani

Vora - AF Elbasani: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Forma

VoraQHHQM
AF ElbasaniQHQQH

QQələbəHHeç-heçəMMəğlubiyyətSon 5 oyun, ən sonuncu solda

Son 8 qarşılaşma

3

Vora · Qalibiyyət

1

Heç-heçə

4

AF Elbasani · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1Teuta Durrës5+813
2Eqnatia5+612
4Laci5-17
5AF Elbasani506
6Tirana5-15
7Partizani Tirana5-34
8Vora5-74
9Skenderbeu Korce5-23

Oyun məlumatı

Turnir
AlbaniyaSuperliga
Tarix
şənbə, 2 may 2026
Tur
34
Stadion
Vora Stadium, Vora

Vora - AF Elbasani: oyunun icmalı

Vora 2 may 2026 tarixində Superliga çərçivəsində AF Elbasani komandasını 4-2 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 1-0. Oyunda 6 qol vurulub.

Oyun Vora şəhərində keçirilib, stadion: Vora Stadium. Oyuna qədər Vora komandasının son 5 görüşdəki göstəricisi belə idi: 2 qələbə, 2 heç-heçə, 1 məğlubiyyət. AF Elbasani bu görüşə 5 oyunda 3 qələbə, 2 heç-heçə və 0 məğlubiyyətlə gəlmişdi. Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılaşmada Vora 2, AF Elbasani 4 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 21 fevral 2026 tarixində qarşılaşmışdı: AF Elbasani 2-1 Vora.

Vora - AF Elbasani oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Vora - AF Elbasani: suallar və cavablar

Vora - AF Elbasani oyunu necə bitdi?

Vora bu oyunda AF Elbasani komandasını 4-2 hesabı ilə məğlub edib.

Vora və AF Elbasani arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 7 qarşılıqlı oyunda Vora 2, AF Elbasani 4 dəfə qalib gəlmişdi, 1 oyun heç-heçə bitmişdi.

Vora - AF Elbasani oyunu harada keçirilib?

Oyun Vora şəhərində keçirilib, stadion: Vora Stadium.