Məzmuna keç
Oyun bitdi
West Brom
4-2Fasilə 2-0
Cardiff

West Brom - Cardiff: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. Matheus PereiraAsist: G. Diangana20′
  2. Jake LivermoreSarı vərəqə32′
  3. G. DianganaAsist: J. Livermore42′
  4. G. DianganaK. Edwards53′
  5. C. PatersonN. Mendez-Laing58′
  6. C. AustinQol71′
  7. M. PhillipsF. Krovinović73′
  8. R. GlatzelD. Ward73′
  9. D. WardAsist: N. Mendez-Laing75′
  10. G. WhyteJ. Murphy80′
  11. C. AustinK. Zohorè81′
  12. D. WardAsist: J. Murphy86′
  13. Junior HoilettSarı vərəqə88′
  14. Aden FlintSarı vərəqə89′
  15. R. SawyersAsist: Matheus Pereira90+3′

Son 10 qarşılaşma

4

West Brom · Qalibiyyət

5

Heç-heçə

1

Cardiff · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Cədvəl

Tam cədvəl
#KomandaOQFXal
1Swansea8+717
2Vest Hem8+1115
4Vulverhempton7+514
5West Brom8+214
6QPR8+313
20Watford8-38
21Cardiff8-27
22Derby8-75

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 5 oktyabr 2019
Tur
11
Stadion
The Hawthorns, West Bromwich
Hakim
J. Brooks

West Brom - Cardiff: oyunun icmalı

West Brom 5 oktyabr 2019 tarixində Çempionşip çərçivəsində Cardiff komandasını 4-2 hesabı ilə məğlub edib. İlk hissənin hesabı: 2-0. Oyunda 6 qol vurulub.

Hesabı 20-ci dəqiqədə Matheus Pereira açıb. West Brom heyətində fərqlənənlər: Matheus Pereira 20', G. Diangana 42', C. Austin 71', R. Sawyers 90+3'. Cardiff heyətində fərqlənənlər: D. Ward 75', 86'. West Brom topa 65% nəzarət edib və qapıya 8 dəqiq zərbə vurub, Cardiff isə 8 dəqiq zərbə ilə cavab verib. Oyun West Bromwich şəhərində keçirilib, stadion: The Hawthorns.

West Brom və Cardiff komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

West Brom - Cardiff: suallar və cavablar

West Brom - Cardiff oyunu necə bitdi?

West Brom bu oyunda Cardiff komandasını 4-2 hesabı ilə məğlub edib.

West Brom - Cardiff oyunu harada keçirilib?

Oyun West Bromwich şəhərində keçirilib, stadion: The Hawthorns.

West Brom - Cardiff oyununda qolları kim vurdu?

Qolların müəllifləri: West Brom: Matheus Pereira 20', G. Diangana 42', C. Austin 71', R. Sawyers 90+3'; Cardiff: D. Ward 75', 86'.

Çempionşip üzrə digər oyunlar