Məzmuna keç
Oyun bitdi
Willem II
1-2Fasilə 0-1
Heracles

Willem II - Heracles: nəticə, qollar və statistika

Oyun hadisələri

  1. I. MesíkAsist: T. Bruns16′
  2. J. BokilaAsist: E. Kehrer51′
  3. Amine LachkarSarı vərəqə64′
  4. J. HornkampPenalti66′
  5. J. HornkampM. Engels69′
  6. Mimeirhel BenitaSarı vərəqə70′
  7. A. LachkarA. Fatah73′
  8. J. BokilaM. Tirpan73′
  9. B. De KeersmaeckerJ. Žambůrek81′
  10. T. BrunsD. van Kaam81′
  11. E. KehrerP. Joosten83′
  12. E. SchoutenY. Sylla83′
  13. J. TalvitieJ. Wieckhoff90+2′

Son 12 qarşılaşma

5

Willem II · Qalibiyyət

2

Heç-heçə

5

Heracles · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
cümə, 9 may 2025
Tur
32
Stadion
Koning Willem II Stadion, Tilburg
Hakim
J. Manschot

Willem II - Heracles: oyunun icmalı

Heracles Erediviziya çərçivəsində 9 may 2025 tarixində keçirilən oyunda Willem II komandasına 2-1 hesabı ilə qalib gəlib. Görüş 32-ci tur çərçivəsində keçirilib. Komandalar fasiləyə 0-1 hesabı ilə yollanıb.

İlk qolu I. Mesík 16-cı dəqiqədə vurub. Willem II komandasının qolları: J. Bokila 51'. Heracles komandasının qolları: I. Mesík 16', J. Hornkamp 66' (pen.). Topa sahiblik: 53% - 47%, üstünlük Willem II tərəfində olub. Qapı çərçivəsinə zərbələr: 5 - 6. Görüşə Koning Willem II Stadion (Tilburg) ev sahibliyi edib. Bu oyundan əvvəlki son 11 qarşılıqlı oyun: Willem II - 5 qələbə, Heracles - 4 qələbə, heç-heçə - 2. Əvvəlki qarşılıqlı oyun 25 avqust 2024 tarixində keçirilmişdi: Heracles 1-1 Willem II.

Willem II - Heracles oyununun heyətləri, statistikası və qarşılıqlı oyunların tarixçəsi okscores saytındadır.

Willem II - Heracles: suallar və cavablar

Willem II - Heracles oyununun hesabı neçə oldu?

Heracles bu oyunda Willem II komandasını 2-1 hesabı ilə məğlub edib.

Willem II - Heracles oyununda kimlər fərqləndi?

Qolların müəllifləri: Willem II: J. Bokila 51'; Heracles: I. Mesík 16', J. Hornkamp 66' (pen.).

Willem II - Heracles oyunu hansı stadionda oynanılıb?

Oyun Tilburg şəhərində keçirilib, stadion: Koning Willem II Stadion.

Willem II və Heracles arasında qarşılıqlı oyunların statistikası necədir?

Bu oyundan əvvəlki son 11 qarşılıqlı oyunda Willem II 5, Heracles 4 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi.

Erediviziya üzrə digər oyunlar