Məzmuna keç
Oyun bitdi
Vulverhempton
1-0Fasilə 1-0
Aston Villa

Vulverhempton - Aston Villa: nəticə, qollar və statistika

Hələ hadisə yoxdur.

Son 12 qarşılaşma

5

Vulverhempton · Qalibiyyət

3

Heç-heçə

4

Aston Villa · Qalibiyyət

Son qarşılaşmalar

Hamısına bax

Oyun məlumatı

Tarix
şənbə, 6 may 2023
Tur
35
Stadion
Molineux Stadium, Wolverhampton, West Midlands
Hakim
S. Attwell

Vulverhempton - Aston Villa: oyunun icmalı

Vulverhempton Premyer Liqa çərçivəsində 6 may 2023 tarixində keçirilən oyunda Aston Villa komandasına 1-0 hesabı ilə qalib gəlib. İlk hissənin hesabı: 1-0.

Oyun Wolverhampton, West Midlands şəhərində keçirilib, stadion: Molineux Stadium. Bu oyundan əvvəlki son 5 qarşılaşmada Vulverhempton 2, Aston Villa 1 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi. Bundan əvvəl komandalar sonuncu dəfə 5 yanvar 2023 tarixində qarşılaşmışdı: Aston Villa 1-1 Vulverhempton.

Vulverhempton və Aston Villa komandalarının heyətlərinə, oyun statistikasına və əvvəlki görüşlərinə okscores saytında baxın.

Vulverhempton - Aston Villa: suallar və cavablar

Vulverhempton - Aston Villa oyunu necə bitdi?

Vulverhempton bu oyunda Aston Villa komandasını 1-0 hesabı ilə məğlub edib.

Vulverhempton və Aston Villa arasında kim daha çox qalib gəlib?

Bu oyundan əvvəlki son 5 qarşılıqlı oyunda Vulverhempton 2, Aston Villa 1 dəfə qalib gəlmişdi, 2 oyun heç-heçə bitmişdi.

Vulverhempton - Aston Villa oyunu harada keçirilib?

Oyun Wolverhampton, West Midlands şəhərində keçirilib, stadion: Molineux Stadium.

Premyer Liqa üzrə digər oyunlar