İçeriğe geç
Maç sonu
Altay
2-4İY 0-2
Söke 1970

Altay - Söke 1970: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. K. BagisGol43′
  2. E. CakirGol45′
  3. K. BagisGol57′
  4. C. DevrimGol68′
  5. Y. SarikayaGol72′
  6. E. PehlivanGol90+3′

Form

AltayBBGGB
Söke 1970GMGMB

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 4 karşılaşma

0

Altay · Galibiyet

1

Beraberlik

3

Söke 1970 · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
TürkiyeTürkiye Kupası
Tarih
15 Eylül 2026 Salı
Hafta
Round of 32
Stadyum
Izmir Atatürk Stadium, Izmir

Altay - Söke 1970: maç özeti

Türkiye Kupası, 15 Eylül 2026: Söke 1970 4-2 Altay. Kazanan taraf Söke 1970 oldu. Karşılaşma 32. haftanın maçlarından biriydi. İlk yarı 0-2 sona erdi. Karşılaşma 6 gole sahne oldu.

Maçın oynandığı yer: Izmir Atatürk Stadium, Izmir. Gol perdesini 43. dakikada K. Bagis açtı. Altay adına goller: Y. Sarikaya 72', E. Pehlivan 90+3'. Söke 1970 adına goller: K. Bagis 43', 57', E. Cakir 45', C. Devrim 68'. Maç öncesinde Altay için form tablosu: son 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, mağlubiyet yok. Söke 1970 maça son 5 karşılaşmasında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetle gelmişti. Bu maçtan önceki son 3 karşılaşma: Altay 0 galibiyet, Söke 1970 2 galibiyet, 1 beraberlik. Aralarındaki bir önceki maç 15 Şubat 2026 tarihinde oynanmıştı. Sonuç: Söke 1970 1-1 Altay.

Altay ile Söke 1970 arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Altay - Söke 1970 maçı: sık sorulan sorular

Altay - Söke 1970 maçı kaç kaç bitti?

Söke 1970 maçı Altay karşısında 4-2 kazandı.

Altay - Söke 1970 maçında gol atan oyuncular kimler?

Altay: Y. Sarikaya 72', E. Pehlivan 90+3'; Söke 1970: K. Bagis 43', 57', E. Cakir 45', C. Devrim 68'.

Altay - Söke 1970 maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Izmir şehrindeki Izmir Atatürk Stadium.

Altay - Söke 1970 aralarındaki maçlar nasıl bitti?

Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada Altay 0, Söke 1970 2 kez kazanmıştı, 1 maç berabere bitmişti.

Türkiye Kupası diğer maçlar