İçeriğe geç
Maç sonu
Bad Waltersdorf
4-3İY 2-0
Lebring

Bad Waltersdorf - Lebring: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

Bad WaltersdorfMMGGM
LebringGGGMG

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 2 karşılaşma

2

Bad Waltersdorf · Galibiyet

0

Beraberlik

0

Lebring · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Tarih
26 Eylül 2025 Cuma
Hafta
9
Stadyum
Thermenstadion, Bad Waltersdorf

Bad Waltersdorf - Lebring: maç özeti

Bad Waltersdorf, 26 Eylül 2025 tarihinde Landesliga - Steiermark maçında Lebring ile karşılaştı ve sahadan 4-3 galip ayrıldı. İlk yarı 2-0 sona erdi. Karşılaşma 7 gole sahne oldu.

Maçın oynandığı yer: Thermenstadion, Bad Waltersdorf. Maç öncesinde Bad Waltersdorf için form tablosu: son 5 maçta 2 galibiyet, beraberlik yok, 3 mağlubiyet. Lebring maça son 5 karşılaşmasında 4 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyetle gelmişti.

Bad Waltersdorf - Lebring maçı: sık sorulan sorular

Bad Waltersdorf - Lebring maçı kaç kaç bitti?

Bad Waltersdorf maçı Lebring karşısında 4-3 kazandı.

Bad Waltersdorf - Lebring maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Bad Waltersdorf şehrindeki Thermenstadion.

Landesliga - Steiermark diğer maçlar