İçeriğe geç
Maç sonu
Bideford
3-1İY 3-0
Malvern Town

Bideford - Malvern Town: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

BidefordGBMMB
Malvern TownGGMMG

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 2 karşılaşma

1

Bideford · Galibiyet

0

Beraberlik

1

Malvern Town · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Puan durumu

Tam tablo
#TakımOAvP
1Frome Town42+65102
2Portishead Town42+7395
3Malvern Town42+4295
4Winchester City42+4082
15Bristol Manor Farm42-2048
16Bideford42-2848
17Melksham Town42-1845

Maç bilgisi

Tarih
18 Ekim 2025 Cumartesi
Hafta
11
Stadyum
The Sports Ground, Bideford, Devon

Bideford - Malvern Town: maç özeti

Bideford, 18 Ekim 2025 tarihinde Non League Div One - Southern South maçında Malvern Town ile karşılaştı ve sahadan 3-1 galip ayrıldı. İlk yarı 3-0 sona erdi.

Maçın oynandığı yer: The Sports Ground, Bideford, Devon. Maç öncesinde Bideford için form tablosu: son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Malvern Town maça son 5 karşılaşmasında 3 galibiyet, 0 beraberlik ve 2 mağlubiyetle gelmişti.

Bideford - Malvern Town maçı: sık sorulan sorular

Bideford - Malvern Town maçı kaç kaç bitti?

Bideford maçı Malvern Town karşısında 3-1 kazandı.

Bideford - Malvern Town maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Bideford, Devon şehrindeki The Sports Ground.

Non League Div One - Southern South diğer maçlar