İçeriğe geç
Maç sonu
Botafogo
2-1İY 1-0
Atletico-MG

Botafogo - Atletico-MG: maç sonucu, goller ve istatistikler

Maç olayları

  1. JairJosé Welison34′
  2. RéverSarı kart36′
  3. Igor RabelloSarı kart39′
  4. Igor RabelloSarı kart43′
  5. Igor RabelloKırmızı kart43′
  6. Joel CarliSarı kart45′
  7. Ricardo OliveiraLeonardo Silva45′
  8. Diego SouzaPenaltı45′
  9. Fernando CostanzaSarı kart52′
  10. João PauloL. Valencia59′
  11. Fernando CostanzaGustavo Bochecha59′
  12. Marcelo BenevenutoSarı kart65′
  13. Alex SantanaAsist: L. Valencia66′
  14. Diego SouzaVinícius Tanque78′
  15. Y. CharáF. Di Santo78′
  16. Luiz FernandoSarı kart83′
  17. Fábio SantosSarı kart83′
  18. F. Di SantoAsist: Vinícius Goes90+3′

Son 11 karşılaşma

5

Botafogo · Galibiyet

2

Beraberlik

4

Atletico-MG · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
BrezilyaSerie A
Tarih
8 Eylül 2019 Pazar
Hafta
18
Stadyum
Estadio Olimpico Nilton Santos, Rio de Janeiro
Hakem
Braulio Da Silva Machado, Brazil

Botafogo - Atletico-MG: maç özeti

Botafogo, 8 Eylül 2019 tarihinde Serie A maçında Atletico-MG ile karşılaştı ve sahadan 2-1 galip ayrıldı. Devre skoru: 1-0.

Maçın ilk golünü 45. dakikada Diego Souza attı. Botafogo takımının golleri şu isimlerden geldi: Diego Souza 45' (pen.), Alex Santana 66'. Atletico-MG takımının golleri şu isimlerden geldi: F. Di Santo 90+3'. Oyundan atılan isimler: Igor Rabello 43'. Botafogo topa %47 oranında sahip oldu ve 6 isabetli şut çekti; Atletico-MG tarafında isabetli şut sayısı 6 oldu. Karşılaşmaya Rio de Janeiro şehrindeki Estadio Olimpico Nilton Santos ev sahipliği yaptı.

okscores, Botafogo - Atletico-MG maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Botafogo - Atletico-MG maçı: sık sorulan sorular

Botafogo - Atletico-MG maç sonucu ne oldu?

Botafogo maçı Atletico-MG karşısında 2-1 kazandı.

Botafogo - Atletico-MG maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Rio de Janeiro şehrindeki Estadio Olimpico Nilton Santos.

Botafogo - Atletico-MG maçının gollerini kim attı?

Botafogo: Diego Souza 45' (pen.), Alex Santana 66'; Atletico-MG: F. Di Santo 90+3'.

Serie A diğer maçlar