İçeriğe geç
Uzatma sonrası
Bromley
2-2İY 1-0
Solihull Moors

Bromley - Solihull Moors: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 12 karşılaşma

7

Bromley · Galibiyet

3

Beraberlik

2

Solihull Moors · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
İngiltereNational League
Tarih
5 Mayıs 2024 Pazar
Hafta
Final
Stadyum
Wembley Stadium, London
Hakem
J. Durkin

Bromley - Solihull Moors: maç özeti

Bromley ile Solihull Moors, National League kapsamında 5 Mayıs 2024 tarihinde oynanan maçta 2-2 berabere kaldı. Maçın sonucu uzatmalarda belli oldu. Devre skoru: 1-0.

Karşılaşmaya London şehrindeki Wembley Stadium ev sahipliği yaptı. Bu maçtan önceki son 10 karşılaşmada Bromley 6, Solihull Moors 2 galibiyet almıştı, 2 maç berabere bitmişti. Bu maçtan önce iki takım en son 13 Nisan 2024 tarihinde karşılaşmıştı: Bromley 3-0 Solihull Moors.

okscores, Bromley - Solihull Moors maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Bromley - Solihull Moors maçı: sık sorulan sorular

Bromley - Solihull Moors maç sonucu ne oldu?

Maç 2-2 berabere bitti.

Bromley - Solihull Moors rekabetinde kim daha çok kazandı?

Bu maçtan önceki son 10 karşılaşmada Bromley 6, Solihull Moors 2 kez kazanmıştı, 2 maç berabere bitmişti.

Bromley - Solihull Moors maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum London şehrindeki Wembley Stadium.