İçeriğe geç
Maç sonu
Clyde
0-2İY 0-1
Stirling Albion

Clyde - Stirling Albion: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Son 9 karşılaşma

5

Clyde · Galibiyet

1

Beraberlik

3

Stirling Albion · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Organizasyon
İskoçyaLeague Two
Tarih
17 Ağustos 2024 Cumartesi
Hafta
3
Stadyum
ZLX Stadium, Hamilton
Hakem
A. Gamble

Clyde - Stirling Albion: maç özeti

League Two, 17 Ağustos 2024: Stirling Albion 2-0 Clyde. Kazanan taraf Stirling Albion oldu. Devre skoru: 0-1.

Karşılaşmaya Hamilton şehrindeki ZLX Stadium ev sahipliği yaptı.

okscores, Clyde - Stirling Albion maçının tüm detaylarını sunuyor: maç olayları, kadrolar, istatistikler ve aralarındaki maçlar.

Clyde - Stirling Albion maçı: sık sorulan sorular

Clyde - Stirling Albion maç sonucu ne oldu?

Stirling Albion maçı Clyde karşısında 2-0 kazandı.

Clyde - Stirling Albion maçı nerede oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Hamilton şehrindeki ZLX Stadium.

League Two diğer maçlar