İçeriğe geç
Maç sonu
Deusto
0-2İY 0-1
Aurrerá Vitoria

Deusto - Aurrerá Vitoria: maç sonucu, goller ve istatistikler

Henüz olay yok.

Form

DeustoMBMMG
Aurrerá VitoriaMMBBM

GGalibiyetBBeraberlikMMağlubiyetSon 5 maç, en yenisi solda

Son 2 karşılaşma

0

Deusto · Galibiyet

0

Beraberlik

2

Aurrerá Vitoria · Galibiyet

Son karşılaşmalar

Tümünü gör

Maç bilgisi

Tarih
10 Ocak 2026 Cumartesi
Hafta
17
Stadyum
Campo de Fútbol de Etxezuri, Bilbao

Deusto - Aurrerá Vitoria: maç özeti

Tercera División RFEF - Group 4, 10 Ocak 2026: Aurrerá Vitoria 2-0 Deusto. Kazanan taraf Aurrerá Vitoria oldu. İlk yarı 0-1 sona erdi.

Maçın oynandığı yer: Campo de Fútbol de Etxezuri, Bilbao. Maç öncesinde Deusto için form tablosu: son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet. Aurrerá Vitoria maça son 5 karşılaşmasında 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyetle gelmişti.

Deusto ile Aurrerá Vitoria arasındaki maçın ilk 11 bilgilerine, istatistiklerine ve geçmiş karşılaşmalara okscores üzerinden ulaşabilirsiniz.

Deusto - Aurrerá Vitoria maçı: sık sorulan sorular

Deusto - Aurrerá Vitoria maçı kaç kaç bitti?

Aurrerá Vitoria maçı Deusto karşısında 2-0 kazandı.

Deusto - Aurrerá Vitoria maçı hangi stadyumda oynandı?

Maçın oynandığı stadyum Bilbao şehrindeki Campo de Fútbol de Etxezuri.

Tercera División RFEF - Group 4 diğer maçlar